menu
o szkole
szukaj
statystyki odwiedzin
Ogółem:
1676940
Dzisiaj:
364
Wczoraj:
2721
W tym miesiącu:
3085
W poprzednim miesiącu:
51138
aktualności
Wyróżnieni
15.07.20114416
Zakończenie roku szkolnego, to czas, kiedy uczniowie zbierają owoce całorocznej pracy. W roku szkolnym 2010/11, wzorem poprzednich lat, nie zabrakło uczniów, którzy zapracowali na świadectwo „z paskiem". Aby to osiągnąć musieli mieć średnią ocen co najmniej 4,75 oraz wzorową lub bardzo dobrą ocenę zachowania. Oto wyróżnieni uczniowie:
Klasy trzecie gimnazjum:
Andrzej Adamczyk – 5,2, Patryk Waluś – 5,13, Łukasz Rusnak – 4,93, Jadwiga Łaś - 4,86, Małgorzata Handzel - 4,8, Wojciech Rzepka – 4,8;
Klasy drugie gimnazjum:
Paulina Gałdyn – 5,5, Anna Grońska – 5,31, Ewa Bryja – 5,19, Karolina Magiera – 4,88, Marek Topór – 4,75;
Klasy pierwsze gimnazjum:
Agnieszka Szczerba – 5,57, Marzena Majerczyk – 5,42, Natalia Pańszczyk – 5,42, Andrzej Szaflarski – 5,42, Mariola Bieniek – 4,85, Justyna Borowicz – 4,85, Krzysztof Kamiński – 4,79, Anna Mąka – 4,79;
Klasy szóste:
Jan Strama – 5,3, Bartłomiej Kalata – 5,2, Marta Gorczowska – 5,1, Andrzej Długosz – 5,0, Natalia Klich – 5,0, Wojciech Hajnos – 4,9;
Klasy piąte:
Kamil Fornal – 5,3, Paulina Łaś – 5,3, Paulina Krupa – 5,1, Adrian Kamiński – 5,0, Tomasz Łukaszczyk – 4,9, Joanna Jarząbek – 4,8, Daniel Kamiński – 4,8;
Klasy czwarte:
Kamil Krzysztofek – 5,36, Izabela Leśnicka – 5,36, Bernadeta Gorczowska – 5,27, Dawid Leśnicki – 5,27, Barbara Kamińska – 5,27, Ewelina Czubernat – 5,18, Dominik Machaj – 5,18, Maciej Gil – 5,09, Adrian Waluś – 5,09, Natalia Boblak – 5,0, Ewelina Kułach – 5,0, Anna Łaś – 4,9, Weronika Bober – 4,82, Gabriela Handzel – 4,75;
W klasach I-III szkoły podstawowej uczniowie otrzymują oceny opisowe. Wychowawcy klas wyróżnili i nagrodzili książkami następujących uczniów:
Klasy trzecie:
Karolina Fąfrowicz, Joanna Gil, Ewelina Głodek, Dawid Kalata, Sabina Karpiel, Bartłomiej Kowal, Weronika Łukaszczyk, Jacek Mrowca, Anna Rusnak, Daniel Strama, Agnieszka Szczerba, Beata Warniczek;
Klasy drugie:
Izabela Ciszek, Kamil Czernik, Barbara Gał, Mateusz Groński, Magdalena Kopińska, Andrzej Łukaszczyk, Ewa Łukaszczyk, Maciej Łukaszczyk, Kinga Machaj, Weronika Mrugała, Julia Rol – Szkaradzińska, Wiktoria Sąder, Michał Szczerba, Bernard Szlęk, Krystian Waluś;
Klasy pierwsze:
Zuzanna Baranowska, Kamil Dzierżęga, Michał Fornal, Piotr Galica, Natalia Gał, Weronika Gil, Mateusz Gut, Martyna Guziak, Emilia Hadowska, Maksymilian Jasion, Martyna Jarząbek, Caroline Kalata, Alicja Karkoszka, Damian Kasperek, Klaudia Kościółek, Krzysztof Mąka, Alicja Mucha, Oliwia Pańszczyk, Daniel Skiba, Dawid Szaflarski, Emilia Walkosz, Julia Walkosz, Tomasz Ziębiński;
W oddziałach przedszkolnych wyróżnieni zostali następujący uczniowie:
Julia Kalata, Sergiusz Kalata, Justyna Lubelska, Bernadeta Mucha, Zuzanna Śliwa.
Nagrody książkowe od wychowawców klas otrzymali również uczniowie, którzy w ciągu całego roku szkolnego nie opuścili żadnego dnia nauki, wykazując się 100% frekwencją:
Sylwia Karkoszka, Ewelina Gąsior, Sabina Rączka, Natalia Szostak, Bartłomiej Kopeć, Krystian Waluś, Kamil Makuch i Zuzanna Rączka.
Gratulujemy wszystkim wyróżnionym i nagrodzonym i życzymy im sukcesów w następnym roku szkolnym.
JS

dodaj komentarz
Komentarz:*
Autor:*
E-mail: